Szeregówka na obrzeżach miasta

Obrzeża miasta, cisza, natura, piękny ogród, a we wnętrzach minimalistyczne rozwiązania, które wprowadzają ład i spokój do tej wyjątkowej szeregówki. Główną rolę grają tu odcienie bieli, szarości i czerni, przełamane ciepłymi tonami drewna, które ociepla surowe wnętrze. Proste formy to przepis na udany dom, który przez wiele lat będzie wyglądać nowocześnie i przede wszystkim będzie bardzo praktyczny. 

Zmiany aranżacji

Dom, dzięki prostym kształtom i neutralnym kolorom może się zmieniać w zależności od pory roku lub nastroju właścicieli, przy pomocy kilku dodatków. Żywe kwiaty, dekoracje, poduszki czy nawet dywan – małe zmiany mogą całkowicie odmienić tę przestrzeń, bez konieczności dużych inwestycji. 

Oświetlenie

Dużą rolę w projekcie odgrywa również oświetlenie – poprzez wbudowane w sufit i ścianę medialną światła LED, czy też proste, ale wyróżniające się lampy wiszące w różnych częściach domu. 

Przytulne wnętrza

Gdy właściciele zapragną odciąć się od świata, wystarczy że zasłonią okna przy pomocy bardzo eleganckich zasłon, które dodatkową wprowadzają przytulny nastrój w domu. Połączenie prostych kształtów, neutralnych barw, geometrycznych wzorów i odpowiedniego oświetlenia daje zawsze spektakularne efekty, dzięki którym wnętrze staje się przestronne i pełne lekkości, a jednocześnie jest wygodne do mieszkania i bardzo efektowne. 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz projekt wnętrza, zapraszam do kontaktu, wspólnie opracujemy koncepcję dla Twojego nowego domu lub odnowienie już urządzonych wnętrz.