JAKO JEDNA Z NIEWIELU PRACOWNI PROJEKTOWYCH OFERUJEMY WIZUALIZACJE 3D ORAZ WIRTUALNE SPACERY PO WNĘTRZACH JUŻ NA PIERWSZYM ETAPIE WSPÓŁPRACY.

NIE ZACZYNAMY OD FUNKCJI, LECZ OD RAZU PRACUJEMY WSPÓLNIE NA KOMPLETNYCH PROJEKTACH 3D.

W naszych projektach od samego początku pracujemy nie tylko nad rozwiązaniami funkcjonalnymi pomieszczeń, ale prezentujemy materiały i elementy wykończenia wnętrz tak, aby wspomóc wyobraźnię przestrzenną klienta.

 

NIE PRACUJEMY NA RZUTACH 2D.

Praca w dwóch wymiarach, na rzutach płaskich, bez kolorów i materiałów, nie daje możliwości zaprezentowania wszystkich elementów wyposażenia wnętrz. A przecież o wnętrzu stanowią detale, takie jak światło, kolory, tkaniny, dodatki itp.

 

ETAP 1 – projekt koncepcyjny

Po wykonaniu inwentaryzacji projektowanych pomieszczeń i zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, zapraszamy do biura, gdzie przy dobrej kawie przedstawiamy projekty koncepcyjne w postaci wizualizacji 3D. W projektach tych, oprócz funkcjonalnego rozplanowania przestrzeni, prezentujemy szeroki wachlarz materiałów do wykończenia wnętrz, zaczynając od doboru podłóg, kafli, drzwi, a kończąc na lampach, dodatkach i dekoracjach okiennych. Uwzględniamy już na samym początku najdrobniejsze szczegóły, gdyż to one stanowią o efekcie końcowym.

Na każde projektowane pomieszczenie przygotowujemy 3-4 wersje, zarówno rozplanowania przestrzeni, jak i kolorystyki. Dysponujemy najnowszymi katalogami i wzornikami materiałów wykończeniowych począwszy od tapet po wzorniki materiałów do meblarstwa, kamieniem, gresem i armaturą sanitarną.

Wizualizacje prezentowane w zakładce WIZUALIZACJE są wstępnymi projektami, jakie otrzymują od nas Klienci. Nie jest to efekt końcowy, lecz dopiero początek wspólnej pracy.


 

ETAP 2 – praca nad projektem

Bazując na wstępnych projektach koncepcyjnych pracujemy, aż do Państwa pełnej akceptacji wszystkich szczegółów.

Etap ten jest najistotniejszy w całym procesie projektowania wnętrz, powstaje pełny obraz nowego wnętrza.

Na tym etapie kontynuujemy również poszukiwania materiałów do wykończenia wnętrz. W tym celu do Państwa dyspozycji mamy zakupy z projektantem, gdzie możemy dokładnie zapoznać się z materiałem i wspólnie dokonać wyboru.

Proponujemy współpracę z dostawcami oferując swoje rabaty.

 


 

ETAP 3 – projekt techniczny

Warunkiem rozpoczęcia ostatniego etapu projektowania jest zatwierdzenie projektu koncepcyjnego.

 

realistic blueprints 1600x1200

         Projekt techniczny zawiera:

  • Rzuty wraz z instalacjami (instalacja elektryczna – oświetlenie, instalacja elektryczna – gniazda, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja c.o.);
  • Rzuty wraz ze zmianami w projektowanych ścianach;
  • Rzuty wraz z układem okładzin podłogowych i instalacją ogrzewania podłogowego;
  • Rzuty wraz z zabudowami stropów podwieszanych wraz z układem oświetlenia taśmami ledowymi;
  • Rzut wraz z zabudowami ściennymi wraz z układem oświetlenia taśmami LED’owymi lub oczkami halogenowymi;
  • Przekroje wszystkich ścian wraz z naniesionymi instalacjami i informacjami dot. okładzin ściennych, kolorów, detali;
  • Rysunki zabudowy meblowej wraz z doborem materiałów, płyt, lakierów, frontów drewnianych;
  • Opis materiałowy zawierający informacje dotyczące ilości potrzebnych do realizacji materiałów wykończeniowych, wyliczenia kafli, oświetlenia, armatury, tapet, okładzin ściennych itp.

W ramach projektu oferujemy pomoc przy nadzorze nad zewnętrznymi firmami wykończeniowymi. Ilość wizyt na budowie jest indywidualnie ustalana z inwestorem.

Dodatkowo proponujemy wspólne zakupy i zamawianie materiałów.