Kawalerka do wynajęcia – projekt i aranżacja wnętrz

Kawalerka na wynajem

Planujesz wynająć swoje mieszkanie? Masz kawalerkę i obawiasz się, że nie będzie na nią zbyt wielu chętnych? Chcesz uzyskać lepszą cenę za wynajem? Odpowiedzią na Twoje pytania jest kompleksowa usługa projektowania wnętrz, dzięki której podniesiesz standard nawet najmniejszej kawalerki. Czego oczekuje najemca? Z pewnością wysokiej jakości materiałów, wygodnej przestrzeni do życia i praktycznych rozwiązań. Dla Ciebie to również same plusy – zadowolony najemca z pewnością zostanie w mieszkaniu na dłużej, meble i akcesoria wysokiej jakości będą służyły przez dłuższy czas, a dobrze zaplanowana przestrzeń przyciągnie klientów z zasobniejszym portfelem, dzięki czemu inwestycja szybciej się zwróci.

Kreowanie przestrzeni

Najnowsze trendy, minimalistyczne podejście do urządzania wnętrz, klasyczne kolory, które podobają się większości i praktyczne rozwiązania, które z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych najemców, to nie jedyne zalety naszych projektów. Dzięki prostym, geometrycznym wzorom każdy wynajmujący może samodzielnie udekorować przestrzeń według własnego gustu i w każdym wcieleniu mieszkanie będzie się prezentować bardzo dobrze. Jasne barwy w połączeniu z ciekawymi akcentami w mocniejszych kolorach, ciepło naturalnego drewna czy powiększające przestrzeń lustra oraz nietypowe rozwiązania do zagospodarowania przestrzeni to nasz przepis na sukces.

Ponadczasowość

Projekty jakie tworzymy przez długi czas będą prezentowały się świeżo i nowocześnie, dzięki czemu nie będzie trzeba zbyt szybko inwestować w nowsze rozwiązania, a inwestycja będzie przynosić dochód bez dodatkowych kosztów.

Kontakt z projektantem wnętrz

Jeśli szukasz dobrych i praktycznych rozwiązań, ale również chcesz by wnętrza przyciągały uwagę, były piękne i nowoczesne, koniecznie zgłoś się do naszej pracowni, gdzie zaprojektujemy dla Ciebie wnętrza idealne dla najemców.

Zapoznaj się z naszym portfolio: projekty wnętrz
Zapraszamy do kontaktu.